Omgeving / Uitstapjes

Via deze link vindt u leuke uitstapjes in Giethoorn en omgeving www.visitweerribbenwieden.com

• Schelpen Galerie Gloria Maris in Giethoorn http://www.gloria-maris.nl/
• Museum Giethoorn ’t Olde Maat Uus! In Giethoorn www.museumgiethoorn.nl/
• Bezoekerscentrum Natuurmonumenten St. Jansklooster
https://www.natuurmonumenten.nl/bezoekerscentrum-de-wieden
• Lanz Bulldog museum Vollenhove https://www.lanzbulldogmuseum.nl/
• Dierentuin Taman Indonesia Kallenkote www.taman-indonesia.nl
• Orchideeenhoeve Luttelgeest https://www.orchideeenhoeve.de/
• Klimbo Paasloo https://klimbos-overijssel.nl/
• Indoor speeltuin Ballorig Meppel www.ballorig.nl/meppel
• Bioscoop Meppel  www.luxor.nl
• Zwembad, klimpark, Speeltuin & Minigolf in Meppel https://badhesselingen.nl/
• Drukkerijmuseum Meppel https://www.drukkerijmuseum-meppel.nl
• Speel en Ijsboerderij “de Drentse Koe” in Ruinerwold https://drentsekoe.nl/
• Park Oikos in Ruinen http://parkoikos.nl
• Dierentuin Wildlands in Emmen www.wildlands.nl
• Dinoland Zwolle https://dinoland.nl/
• Pretpark Slagharen www.slagharen.com
• Pretpark Hellendoorn www.avonturenpark.nl
• Batavia Stad Fashion outlet https://www.bataviastad.nl/
• Golf Club Havelte www.golfclubhavelte.nl/
• Voormalig eiland Schokland www.museumschokland.nl
• https://www.staatsbosbeheer.nl/natuurgebieden/weerribben/buitencentrum
dierenpark https://www.meerzoo.nl/
speel en doepark de Voorst https://www.vdbholiday.com/culinair/devoorst/speel_en_doepark
Urk https://www.touristinfourk.nl/
Open tuinen www.deoevertuin.nl/

Leuke dorpen en steden om te bezichtigen.

Giethoorn,
Dwarsgracht,
Vollenhove,
Blokzijl
Meppel,
Steenwijk,
Zwolle,
Sneek
Leeuwarden (culturele hoofdstad 2018)

Kalender:

27 April: Koningsdag
5 Mei Vrijheidsfestival in Zwolle.
Pinksteren: Havendagen in Vollenhove. www.havendagen.com

Blauwe Vinger dagen in Zwolle, alle Woensdagen in Juli.www.blauwvingerdagenzwolle.nl/
Midweek feesten in Steenwijk, 5 Woensdagen in Juli / August www.steenwijkvestingstad.nl/
Donderdag Meppeldag, 6 donderdagen in Juli/August https://www.donderdagmeppeldag.nl
Laatste zaterdag van augustus Gondelvaart in Dwarsgracht https://www.gondelvaartdwarsgracht.nl/
9 Augustus; Gondelvaart in Belt-Schutsloot www.gondelvaartbs.nl/
Laatste zaterdag in Augustus Gondelvaart Giethoorn http://www.gondelvaartgiethoorn.nl/
December: Dickens Festival in Deventer https://dickensfestijn.nl/
December: Kerst in Oud Kampen www.kerstinoudkampen.nl/